Žymos: perukas celie plaukų, afro plaukai surišti į arklio, 3 gabalas plaukų pynimas, aklas durų, žmogaus plaukų bundlls, naujas vartotojas bonus spręsti, ali uždaryti, adata ir siūlai už siūti plaukų, žalias plaukų ryšulių kalbama, plaukų nauja žvaigždė.

€103.30 €169.34
 • Yra sandėlyje
 • t612


Brazilijos Mergelių Žmogaus Plaukai Tiesūs Stiliaus Pratęsimo 3 Ryšulius Spręsti 100% Neperdirbti Neapgadinta Odelės New Star Ilgi Plaukai Audimas

Plaukų Brand: New Star Plaukų Punktas: Brazilijos Tiesiai Virgin Plaukai Privalumas: Gali Spalva Ar Baliklio, Na Spalva: N atural Tamsiai Ruda Ilgis: 1 0"-30",Kiti colių Pardavėjo Kontaktiniai kad Svoris: A bout 100Gram Kiekvieno Ryšulio Medžiaga: 1 00% Donoro Žmogaus Plaukų Pristatymas: D HL,Fedex Ar Epacket tarnavimo Laikas: L ast Vienas ar Du Metus su tinkama priežiūra

Q: Kiek ryšulių plaukai man reikia?

Paprastai, 3-4 komplektus pagal jūsų galvos dydžio ir poveikio norite, plaukų daugiau nei 20", 4-5 ryšulių bus rekomenduojama.

Q:ar plaukų spalvos ar restyle?

Mūsų plaukai yra 100% grynas žmogaus plaukus galima dažyti, balinti ir recurled.Bet pls dont padaryti, kad dažnai,nes tai gali pakenkti plaukų, arba net ją sunaikinti.

Q:Kodėl Plaukai buvo sausi/padalinti baigiasi ir kada?

Sausi Galai

Plaukai po aukštos temperatūros garais apdoroti bus šiek tiek sausa.Prašome sekti mūsų plaukų priežiūros instrukcijų, mes rekomenduojame šampūnas & kondicionierius.Tos Prekės įrodymas, kad reikia dirbti gerai savo plaukų ir padaryti didelės drėgmės gydymo!

Padalinti Baigiasi

Kaip mes visi žinome, virgin plaukai auga iš žmogaus galvos oda, tuo ilgiau plaukai mažiau mitybos leis pasiekti, kad baigiasi.Mūsų pirkimu departamentas bus pasiimti smarkiai apgadinta baigiasi raw plaukų, bet mažai dalinasi baigiasi NEGALI būti vengiama, ypač kai plaukai yra ilgesnis kaip 18"

Q:Kodėl plaukai yra praliejimo ar raizginys mažai?

Keletą praliejimo yra normalu.Mes REKOMENDUOJAME klientų ANTSPAUDAS ATAUDŲ ir PJOVIMO ZONOS .Nereikia iškirpti ataudų tik tuo atveju, jei u pajusti tai būtina.Mūsų plaukai yra odelės neapgadinta donator plaukai, paprastai ne raizginys.Bet sausumas bus raizginys ir praliejimo, prašome sekti mūsų plaukų priežiūros instrukciją ir naudoti mūsų rekomenduojamas šampūnas & kondicionierius bendrai plauti bent kartą per savaitę!Sulfate/alkoholiu susijusių gaminių veda į sausą ir garbanotas, atkreipkite dėmesį, kad iš anksto!

Klausimas:Kodėl jūsų plaukai yra brangesnis nei kiti pardavėjai?

Kai mes kalbame apie pirmojo SPAUDIMO PLAUKUS, reiškia, kad mes naudoti donator plaukų (plaukus yra iškirpti/įsigytas iš donator tiesiogiai, o ne rinkti nuo grindų), su kai kuriais gera dirbti ir aukštos temperatūros garais proceso metu, kad skirtingų tekstūrų.Mes niekada plauti plaukus į rūgšties vonią už tai minkštas, Be jokio cheminio proceso.Taigi plaukų su odelės suderintos pačia kryptimi nuo viršaus iki pabaigos.Mūsų plaukai yra daugkartinio naudojimo-daugiau nei vieneri metai su tinkama priežiūra.


 • Gali Būti Permed: Taip
 • Ilgiausių Plaukų Dalis: 10%-30%
 • Tekstūra: Tiesiai
 • Žmogaus Plaukų Tipas: Brazilijos Plaukų
 • Tinka Miršta Spalvų: Visos Spalvos
 • Dizaino Dalis: Nemokamas Dalis
 • Prekės Pavadinimas: NEW STAR
 • Pakuotė: 3 vnt Ataudų
 • Medžiagos Klasė: Virgin Plaukai
 • Cheminis Apdorojimas: NĖRA


Vlad Cherepanov19
2020-09-25
5/5
purchased on Saturday received ob Wednesday which is very fast. Installed the hair today so far i am very satisfied with my purchase. i do recommend.
Qwerty Qaz2064
2020-11-26
5/5
Best hair on AliExpress, the hairs been bleached 3 times and it still has movement. This is definitely 100% human hair!
Jkaleriy Avasi0883nh
2020-09-09
3/5
The bundles I ordered where very nice but fin

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai