Žymos: pila keraminės plytelės, bagger harley, antikvariniai pelėsių betono, sulenkite kopėčių, blokuoti plytelių, glu mediena, medienos apdirbimo, kondicionieriaus kompresorius 12v, automobilių lipdukas, komplektas remonto, oro kompresorius.

€105.88 €115.09
  • Yra sandėlyje
  • t466


1 Ton Hidrauliniai Pavasario Kompresorius

Mūsų produktas siūlo greitai, saugiai pašalina sunkiausias spyruokle spyruoklės.Koja valdomas pedalas hidraulinis cilindras gali būti naudojamas tiek rankiniu būdu arba oro greitis ir patogumas vientiso plieno konstrukcija.Labai lengva naudotis, didelis greitis, saugus ir patikimas ir tinka daugumai automobilių modelių ir dydžių.Tvirtas & Patvarus Talpa: 2200 svarų Lankstus Kompresorius Poziciją Hidraulinis Cilindras

Savybės ir Informacijos 【AUKŠTOS kokybės】- Talpa: 1 Ton (2200 svarų), Jos darbo diapazonas 210-570mm(8.3"-22.4"), o jo maksimalus pavasario skersmuo gali siekti iki 400mm(15.7") 【HIDRAULINIS CILINDRAS】- Hidraulinis cilindras yra geras sandarumas.Ten bus nr naftos nuotėkio.Ir nereikia stengtis veikti produktas vienam asmeniui. 【 LANKSTUS KOMPRESORIUS 】 - yra daug mažų skylučių, ant stulpelio, pagal kurį kompresorius galima lanksčiai reguliuoti, už įvairias programas, kad tiktų amortizatorių spyruokles iš įvairių modelių. 【 LENGVA NAUDOTI 】 - Šis produktas turi pedalu lengva ir patogu operaciją, taip pat įsitikinkite, kad naudoti yra saugu, ir sutaupo laiko ir pastangų, jums. 【 PLATUS 】 - S tinkamu išėjimui į išardymas ir surinkimas spyruokle tipas smūgį absorbuojančiu spyruoklės, automobilių, visureigių, mikroautobusų, pikapas sunkvežimiai ir kitos transporto priemonės. 1.Tvirtas & Patvarus kūnas yra pastatytas būti tvirtas, apačioje yra sustiprintas.Visas kūnas yra stabili, kaip įmanoma.Taip pat turi rūdžių įrodymas, išvaizda, nes stoving lako paviršiuje. 2.Galingas Pavasario Kompresorius galingas pavasario kompresorius galima reguliuoti aukštyn ir žemyn.Tai numatyta išardyti ir įdiegti automobilio amortizatorius.Jo talpa 2200 £ ir max darbinis ilgis gali būti 40cm/15.7 į. 3.Lanksti Kompresorius Pozicijos Ten yra daug mažų skylučių, ant stulpelio, pagal kurį kompresorius galima lanksčiai reguliuoti, už įvairias programas, kad tiktų amortizatorių spyruokles iš įvairių modelių. 4.Hidraulinis Cilindras hidraulinis cilindras yra suprojektuoti, kad taip griežtai, kaip įmanoma.Nėra alyvos nutekėjimo.Ir nereikia stengtis veikti produktas vienam asmeniui. 5.Lengva Naudoti, Šis produktas turi pedalu lengva ir patogu operaciją, taip pat įsitikinkite, kad naudoti yra saugu, ir sutaupo laiko ir pastangų, jums. 6.Platus Tinka išardymas ir surinkimas spyruokle tipas smūgį absorbuojančiu spyruoklės, automobilių, visureigių, mikroautobusų, pikapas sunkvežimiai ir kitos transporto priemonės.

Specifikacijos Talpa: 1Ton Max Pavasario Diametras: 400mm(15.7") Darbinis Diapazonas: 210-570mm(8.3"-22.4")

Pakuotės Turinys 1 x 1 Ton Auto Spyruokle Spyruoklės Kompresorius


  • Tipas:
  • Talpa:
  • Max Pavasario Skersmuo:
  • Kilmės: KN(Kilmės)


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai