Darbuotojų atranka

Pilnas įsitraukimas

Tinkamai atrinktas ir sėkmingai įdarbintas kolega – vienas iš svarbiausių elementų verslo augimo procese. Su mūsų komanda verta bendradarbiauti toms įmonėms, kurioms svarbu išlaikyti gerą reputaciją, norisi individualaus dėmesio ir lankstumo. Tandemus – tarsi dar vienas jūsų įmonės kolega, kuriam galite patikėti personalo atrankos užduotis.

Profesionalus ir sklandus darbuotojų atrankos procesas reikšmingai prisideda prie įmonės produktyvumo augimo ir spartesnio tikslų įgyvendinimo. Tandemus darbuotojų atrankos procese orientuojasi į tikslinių kandidatų pritraukimą, jų vertinimą ir įdarbinimą

Kandidatų pritraukimas apima: įmonės poreikio analizę, darbuotojo atrankos kriterijų nustatymą, darbo pasiūlymo platformų, socialinių tinklų (ir specializuotų darbo paieškos ir pasiūlos teminių grupių) terpių analizę. Šiame etape didelė reikšmė skiriama darbdavio įvaizdžio formavimui, kuomet potencialiems kandidatams reprezentuojama potenciali darbo vieta.

Profesionalus kandidatų vertinimas prisideda prie sėkmingesnės darbuotojo adaptacijos įmonėje ir jo lojalumo. Tandemus pasirūpina kandidatų atranka ir komunikavimu su kandidatais. Kitame etape vykdo pirminį interviu pokalbį ir tikrina buvusių darbdavių atsiliepimus, o esant poreikiui formuluoja praktines užduotis. Taip pat pagal poreikį teikia konsultacijas darbuotojo bandomojo laikotarpio metu.

Darbuotojų atrankos procesas drauge su Tandemus skiriasi nuo bendradarbiavimo su atrankų agentūromis, nes Tandemus glaudžiai dalyvauja visuose atrankos etapuose ir nepalieka darbdavio tik su atrinktų kandidatų gyvenimo aprašymu sąrašu.

Dirbant su Tandemus įmonėms suteikiama darbų kokybės garantija: jei per 3 mėnesius nusprendžiama, kad kandidatas netinkamas, naujas komandos narys surandamas nemokamai.