D.U.K.

D.U.K. įmonėms

Su Tendemus komanda verta bendradarbiauti toms įmonės, kurioms svarbu išlaikyti gerą reputaciją, norisi individualaus dėmėsio ir lankstumo. Priešingai nei bendradarbiaujant su personalo agentūromis, Tendemus siūlo ne tik specialistų atrankas, tačiau ir pilną įdarbinimą, konsultavimą, išdarbinimo procedūras. Taip pat atsižvelgiant į įmonės poreikius lanksčiai pritaiko procesus ieškant specialisto ar su juo atsisveikinant.  Tandemus – tarsi dar vienas jūsų įmonės kolega, kuriam galite patikėti personalo atrankos ar išdarbinimo užduotis.

Tandemus komanda siūlo specialistų atrankos paslaugas įmonėms, kurios neturi pakankamai laiko resursų ar personalo specialistų, galinčių pasirūpinti sklandžiu darbuotojų atrankos ir įdarbinimo procesu. Tiek mažos įmonės, kurios neturi savo personalo specialistų, tiek didelės įmonės, kurios neturi pakankamų resursų suvaldyti visus įdarbinimo procesus, gali gauti profesionalią Tendemus komandos pagalbą.

Tandemus komanda siūlo taupyti laiką ir palydėti darbuotojus į naują etapą rūpinantis įmonės reputacija. Statistika rodo, jog darbuotojai linkę rinktis darbo vietą pagal darbdavio įvaizdį viešojoje erdvėje, todėl labai svarbu išlaikyti profesionalumą atsisveikinant su kolegomis tinkamai. Jei ir ateityje ieškosite naujų komandos narių, jums turi būti ne vis vien, kaip išlydite senuosius ir su kokiomis nuotaikomis jie dalinsis informaciją apie jūsų įmonę viešumoje. 

Su Tandemus verta bendradarbiauti ir todėl, kad būsite ramūs, jog visa reikiama dokumentacija, išdarbinimo procedūromis ir pagalbos ieškant naujos darbovietės teikimu jūsų buvusiems darbuotojams, pasirūpins profesionalai.

Konsultacijos vyksta jums priimtinu formatu (jūsų įmonėje, bendrai aptartoje erdvėje, video konferencijos metu, telefonu ir kt.), suderinus laiką. Tandemus atstovas pradžioje gali atvykti į jūsų įmonę, o vėliau konsultacijos gali vykti ir nuotoliniu būdu. Visa tai derybų ir abipusio sutarimo klausimas.

Rekomenduojama, kad bendradarbiavimo pradžioje įsitrauktų vadovaujantys įmonės asmenys ir (arba) personalo vadovas/-ė. Vėliau, suderinus pagrindinius lūkesčius ir sąlygas, Tandemus atstovui užtenka ranktinio žmogaus įmonėje palaikymo.

Šiandien jau nieko nestebina aktyvi informacijos paieška, socialinių tinklų sekimas, esamų darbuotojų apklausa prieš pradedant dirbti. Šiandien kandidatai apie įmonę nori žinoti daugiau, nei kada nors anksčiau. Taigi darbdavio įvaizdis – ne tik įmonės reputacija, bet ir darbdavio vertės pasiūlymas darbuotojui, kuris parodo, kiek įmonė patraukli kaip darbdavys, ar tai yra geidžiama darbovietė. Tandemus padeda išsiaiškinti silpnąsias darbdavio įvaizdžio dalis ir kurti autentišką įmonės identitetą