Apie Tandemus

Tandemas jūsų sėkmei

Kiekvienos įmonės ar organizacijos personalo valdymo situacijos unikalios ir specifinės, todėl negali būti universalių receptų joms spręsti.

Tandemus komanda susibūrė iš idėjos bei noro tiesiogiai atliepti įmonių personalo valdymo poreikius bei tapti tuo supratingu kolega, kuris ateina į pagalbą būtent tuomet, kai tikrai reikia.

Juk ne paslaptis, kad kiekvienas ateinantis, esamas ar išeinantis darbuotojas yra tarsi dar vienas įmonės komunikacijos kanalas. Todėl labai svarbu, kad juo skleidžiamos žinutės formuotų deramą organizacijos įvaizdį ir netaptų pagaliu ratuose, trukdančiu judėti tikslų link.

Įmonėms ir organizacijoms Tandemus siūlo darbdavio įvaizdžio strategijos formavimo, personalo atrankos, išdarbinimo paslaugas bei individualias ar grupines personalo konsultacijas, atsižvelgiant į konkrečius vadovybės ir darbuotojų poreikius. Taigi personalo valdymo sprendimai tampa ne tik nepakeičiama pagalba ieškant naujų komandos narių, ar norint su jais atsisveikinti, tačiau formuoja patikimo darbdavio įvaizdį, puikiai motyvuoja esamus darbuotojus ir net saugo visos organizacijos reputaciją.

Su Tandemus galite jaustis ramūs, turėdami personalo valdymo partnerius, kurie ne tik girdi jūsų poreikius, bet ir padeda judėti bendro tikslo link. Link jo juk lengviau judėti su puikia komanda!